Одеський національний політехнічний університет :: Новини
Одеський національний політехнічний університет Відділ технічних засобів навчання та комп'ютерних технологій
  • Українська версія
  • Русская версия
  • English version
Головна » Новини

VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

З 14 по 16 жовтня 2014 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».

Традиційно форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, та інших профільних міністерств і відомств, асоціацій і бізнес-об’єднань. Організатори Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» – єдиний масштабний захід який поєднує актуальні багатопрофільні ділові та науково-практичні заходи із спеціалізованими експозиціями, охоплюючи усі аспекти прикладних  наукових досліджень та комплексного забезпечення лабораторій, лабораторного аналізу в усіх галузях промисловості.

Вдруге, у рамках Форуму, для науково-викладацького складу та студентів профільних факультетів вищих навчальних закладів відбудеться спеціальна програма «День науки та освіти». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно  відвідати науково-практичні заходи Форуму (конференції, семінари та майстер-класи за напрямками: аграрна, харчова, хімічна, нафтопереробна, фармацевтична промисловості; металургія; ветеринарія; наукове приладобудування; екологічна безпека; геологія; біологія; стандартизація та метрологія; технології для водопостачання та водопідготовки тощо), прийняти участь у LABDemo-турах технічних екскурсіях по експозиційній частині Форуму, в програму яких входитимуть презентації обладнання відомих торгових марок для проведення усіх типів лабораторних досліджень і носитимуть навчальний характер. Під час екскурсії можна буде ознайомитись з сучасними технологіями та можливостями їх практичного застосування, протестувати запропоноване обладнання та  отримати консультації  від провідних фахівців.