Одеський національний політехнічний університет :: Новини
Одеський національний політехнічний університет Відділ технічних засобів навчання та комп'ютерних технологій
  • Українська версія
  • Русская версия
  • English version
Головна » Новини

Олімпіада з програмування АСМ

Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

20 квітня 2013 р. на базі ОНПУ була проведена обласна командна олімпіада з програмування за правилами ACM.

У ній взяли участь 7 вищих навчальних закладів, включаючи Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова (8 команд); Одеський національний політехнічний університет (15 команд); Одеський державний екологічний університет (8 команд); Одеська національна академія харчових технологій (4 команди); Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського (3 команди). 3 команди з двох університетів виступили поза конкурсом, це-Міжнародний гуманітарний університет (1 команда); Одеський національний морський університет (2 команди). Таким чином, були зареєстровані для участі 41 команда з 7 університетів, 38 команд взяли участь у конкурсі.


На конкурс було представлено 15 завдань. Остаточні результати наступні:

І місце по Одеській області посіла команда ONU_1 2/3 (Одеса, ОНУ) - 1-е місце в загальному рейтингу по південному регіону (вирішили 12 завдань).

ІІ місце по Одеській області посіли:

- Команда ONU_Antananarivu (Одеса, ОНУ) - 3-е місце в загальному рейтингу по південному регіону (вирішили 10 завдань);

- Команда ONU_DIS (Одеса, ОНУ) - 10-е місце в загальному рейтингу по південному регіону (вирішили 8 завдань);

ІІІ місце по Одеській області посіли:

команда ONPU_MMF (Одеса, ОНПУ) - 12-е місце в загальному рейтингу по південному регіону (вирішили 8 завдань);

команда ONU_Invictus (Одеса, ОНУ) - 13-е місце в загальному рейтингу по південному регіону (вирішили 7 завдань);

команда ONU_0xBBB (Одеса, ОНУ) - 20-е місце в загальному рейтингу по південному регіону (вирішили 5 завдань).

Були визначені три кращі команди від кожного навчального закладу, які у вересні будуть брати участь у змаганнях II етапу серед команд Південного регіону України. Від ОНПУ поїдуть на олімпіаду в Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського наступні команди:

ONPU_MMF: Володимир Мшанецький (гр. АС101), Дмитро Федоренко (гр. ОС091), Максим Молчанов (АІ121), тренер Левенець К.А.

ONPU_Geschtonkenflapped: Олексій Холовчук (гр. АС121), Чернега Кирило (гр. АС121), Олександр Козак (гр. АС101), тренер Рувінська В.М.

ONPU_AE-093: Павло Павленко (гр. АЕ093), Максим Баглай (гр. АЕ093), Руслан Ларіоненко (гр. АЕ093), тренер Нестерюк А.Г.

Дякуємо всім, хто надав допомогу в організації цього масштабного (за кількістю команд) заходи, співробітників і студентів ОНПУ, оргкомітет на чолі із директором ІКС Антощук Світланою Григорівною, помічників Левенця Кирила Анатолійовича і Рувінську Вікторію Михайлівну.