Одеський національний політехнічний університет Відділ технічних засобів навчання та комп'ютерних технологій
  • Українська версія
  • Русская версия
  • English version
Головна » Лабораторія ВР » Розробки
Розробки

    Першою розробкою лабораторії, що була впроваджена в систему сайту університету, можна вважати CMS сайтів інститутів (факультетів) і кафедр ОНПУ, яка була створена спільно зі студентами Інституту Комп'ютерних Систем у 2009 році.

     В процесі експлуатації сайту ОНПУ, який функціонував на базі однієї CMS, і сайтів інститутів (факультетів) і кафедр, які функціонували базі другої CMS, керівництво відділу та лабораторії все більше переконувалися в необхідності розробки нової CMS, яка б задовольняла вимогам до структури, дизайну і функціональності сучасних сайтів.

     В результаті
ретельних досліджень у середині 2011 вдалося, на наш погляд, розробити новий сайт університету, який базується на CMS власної розробки. В нинішньому стані - це система зі статичним наповненням контенту. Згідно з планами лабораторії у 2012 році планується розробка системи з динамічним наповненням контенту, що значно полегшить супровід сайту і прискорить оновлення інформації.

Новини

16 січня 2018

До уваги абітурієнтів! ГОДИНА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 Абітурієнт! Година відкритих дверей в Одеському національному політехнічному університеті проводитиметься кожного четверга щотижня з 13.30 до 15.00.

4 вересня 2015

І Міжнародна науково-практична конференція

«Інформаційні технології та взаємодії» (IT & I)

28 лютого 2013

Формування телефонного довідника ОНПУ

До уваги керівників усіх структурних підрозділів університету. Перевірте свої телефони!

всі новини